fbpx
+48 693 170 602 info@justynadabska.pl

Podcast

Nagrywasz, tworzysz, chcesz dzielić się wiedzą?

Samo nagranie treści to nie wszystko. Podcast wymaga obróbki, montażu.

Zajmuję się każdym niezbędnym krokiem, jaki musi być wykonany, by podcast ujrzał światło dzienne. Ty nagrywasz surówkę, ja przygotuję odcinek do publikacji.

*Jeśli jeszcze nie tworzysz podcastów, odezwij się, chętnie doradzę. Powiem, czego potrzebujesz i jak wygląda współpraca ze mną.

„20 minut” – podcast prowadzony przez dr Zuzannę Jastrzębską – Krajewską o edukacji i holistycznym kształtowaniu dzieci, rozwijaniu ich umysłów oraz ukierunkowaniu potencjału.

„Konkretna w biznesie” to podcast prowadzony przez dwie wyjątkowe kobiety, dla… kobiet, przedsiębiorczych (od odcinka 2).

„Porozmawiajmy o Wirtualnej Asyście” Podcast Akademii Zdalnej, (od odcinka 10).

Strony internetowe

Nie wyobrażam sobie biznesu online bez strony internetowej, czy sklepu online.

Z przyjemnością więc tworzę nowe strony, ustawiam w nich SEO oraz integruję z odpowiednimi usługami, jak np. MailerLite, Google Analytics, sklepem online, Facebookiem etc.

wirtualna asystentka

Moja strona wizytówka

www.justynadabska.pl

thermomix

Kreatywnie Thermomix

www.thermokreatywnie.pl

coach

Soul Coach®

www.edytacoach.com

studio tatuażu

Studio Tatuażu w Lublinie

www.roykart-tattoo.pl

Poznałam Justynę podczas kursu Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja. Byłam Justyny mentorka w zakresie freelancingu. Justyna jest pilną , otwartą i ambitną kobieta, która wie czego chce – chce rozwijac swoj biznes i wspierać firmy jako wirtualna asystentka. Ta rola nie jest dla wszystkich, trzeba być dobrze zorganizowanym ,znać zasady marketingu online, zasady komunikacji przez internet oraz oczywiście lubić ludzi 🙂 Justyna spełnia te wszystkie wymagania plus jest super pomocna i kreatywna! Powodzenia!

Ania Król The Freelance Coach

Ania Krol Consulting

Z Justyną miałam przyjemność współpracować przy ważnym dla mnie projekcie dla klienta. Justyna bardzo szybko wykonuje zadania jest sumienna i dokładna. Dodatkowo zawsze można na nią liczyć. Polecam współpracę z Justyną.

Lucyna Malik

Pasja w Pracy / Pasja w Biznesie

Justyna uczestniczyła w prowadzonym przeze mnie kursie dla Wirtualnych Asystentek. Rzadko się spotyka tak zaangażowaną osobę i tak pracowitą. Prace zaliczeniowe, oferta, strona i inne zadania wykonane zostały na bardzo wysokim poziomie. Obserwuję ją w branży WA i mocno kibicuję! Jeśli szukasz naprawdę solidnej, kreatywnej i uzdolnionej WA to podejmij współpracę z Justyną. Zyskasz Ty i Twoja firma. Polecam!

Ela Wolińska Pomoc dla Biznesu / Akademia Zdalna

Justynę poznałam podczas bootcampu Future Collars Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja. Już na starcie wyróżniała się wiedzą z zakresu zarządzania i marketingu, a w trakcie kursu wzmocniła swoje umiejętności copywritingu, prowadzenia social media czy zarządzania administracyjnego. Polecam współpracę z Justyną nie tylko ze względu na jej mocne kompetencje WA, ale również ze względu na łatwość komunikacji, którą posiada.

Paulina Brudka

Head of Operations at Future Collars

Ja i moje życie stało się lepsze, łatwiejsze od momentu, gdy Ty zajęłaś się moimi sprawami. Justynka, bardzo dziękuję!

Edyta Czuba

Pani Justyna Dąbska skonfigurowała dla mnie stronę internetową countrytravel.pl – z ręką na sercu mogę ją polecić innym osobom. Cechujące ją sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność. Kreatywność oraz otwartość są jej zdecydowanymi atutami. Duża samodzielność w realizacji działań czynią Panią Justynę idealną asystentką:)

Country Travel Biuro Podróży

Polecam bardzo!! Profesjonalna i szybka obsługa wykonana z należytą starannością. // I recommend it very much !! Professional and quick service performed with due diligence.

Agnieszka Makara

Bardzo polecam współpracę z Justyną! Jest kontaktowa, zaangażowana, cierpliwa, skrupulatna, rozumie potrzeby klienta, elastycznie podchodzi do zagadnienia i potrafi znaleźć najlepsze rozwiązania 🙂

Aga Jakimowicz

Justynka, bardzo dziękuję za Twoja prace! Jesteś cudowna! Myślę, że lepszej Asystentki bym nie znalazła. Jesteś niezastąpiona!

Edyta Turowska - Czuba

Czym jeszcze mogę się zająć?

Sprawdź ofertę, napisz, zadzwoń.
Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

  • info@justynadabska.pl
  • 693-170-602

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną

info@justynadabska.pl

+48 693 170 602