fbpx
+48 693 170 602 info@justynadabska.pl

Opinie

Przeczytaj, co mówią o mnie moi Klienci…

„Ja i moje życie stało się lepsze, łatwiejsze od momentu, gdy Ty zajęłaś się moimi sprawami.

Justynka, bardzo dziękuję!”

Justynka, bardzo dziękuję za Twoja prace! Jesteś cudowna! Myślę, że lepszej Asystentki bym nie znalazła. Jesteś niezastąpiona!

Ja i moje życie stało się lepsze, łatwiejsze od momentu, gdy Ty zajęłaś się moimi sprawami. Justynka, bardzo dziękuję!

Edyta Turowska – Czuba
www.edytacoach.com

Poznałam Justynę podczas kursu Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja. Byłam Justyny mentorka w zakresie freelancingu. Justyna jest pilną, otwartą i ambitną kobietą, która wie czego chce – chce rozwinąć swój biznes i wspierać firmy jako wirtualna asystentka. Ta rola nie jest dla wszystkich, trzeba być dobrze zorganizowanym, znać zasady marketingu online, zasady komunikacji przez internet oraz oczywiście lubić ludzi 🙂 Justyna spełnia te wszystkie wymagania plus jest super pomocna i kreatywna! Powodzenia!

Ania Król
The Freelance Coach
Ania Krol Consulting

 

„Justyna jest pilną, otwartą i ambitną kobietą, która wie czego chce – chce rozwinąć swój biznes i wspierać firmy jako wirtualna asystentka.”

„Justyna bardzo szybko wykonuje zadania. Jest sumienna i dokładna.”

Z Justyną miałam przyjemność współpracować przy ważnym dla mnie projekcie dla klienta. Justyna bardzo szybko wykonuje zadania. Jest sumienna i dokładna. Dodatkowo zawsze można na nią liczyć. Polecam współpracę z Justyną.

Justyna uczestniczyła w prowadzonym przeze mnie kursie dla Wirtualnych Asystentek. Rzadko się spotyka tak zaangażowaną osobę i tak pracowitą. Prace zaliczeniowe, oferta, strona i inne zadania wykonane zostały na bardzo wysokim poziomie. Obserwuję ją w branży WA i mocno kibicuję! Jeśli szukasz naprawdę solidnej, kreatywnej i uzdolnionej WA to podejmij współpracę z Justyną. Zyskasz Ty i Twoja firma. Polecam!

Ela Wolińska
Pomoc dla Biznesu / Akademia Zdalna

 

„Jeśli szukasz naprawdę solidnej, kreatywnej i uzdolnionej WA to podejmij współpracę
z Justyną.”

„Polecam współpracę z Justyną nie tylko ze względu na jej mocne kompetencje WA, ale również ze względu na łatwość komunikacji, którą posiada.”

Justynę poznałam podczas bootcampu Future Collars Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja. Już na starcie wyróżniała się wiedzą z zakresu zarządzania i marketingu, a w trakcie kursu wzmocniła swoje umiejętności copywritingu, prowadzenia social media czy zarządzania administracyjnego. Polecam współpracę z Justyną nie tylko ze względu na jej mocne kompetencje WA, ale również ze względu na łatwość komunikacji, którą posiada.

Paulina Brudka

Head of Operations at Future Collars

Pani Justyna Dąbska skonfigurowała dla mnie stronę internetową countrytravel.pl – z ręką na sercu mogę ją polecić innym osobom. Cechujące ją sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność. Kreatywność oraz otwartość są jej zdecydowanymi atutami. Duża samodzielność w realizacji działań czynią Panią Justynę idealną asystentką:)

Country Travel Biuro Podróży

 

„Duża samodzielność w realizacji działań czynią Panią Justynę idealną asystentką

„Profesjonalna i szybka obsługa wykonana z należytą starannością.”

Polecam bardzo!! Profesjonalna i szybka obsługa wykonana z należytą starannością. // I recommend it very much !! Professional and quick service performed with due diligence.

Agnieszka Makara

Bardzo polecam współpracę z Justyną! Jest kontaktowa, zaangażowana, cierpliwa, skrupulatna, rozumie potrzeby klienta, elastycznie podchodzi do zagadnienia i potrafi znaleźć najlepsze rozwiązania 🙂

Aga Jakimowicz

TROFEO.cycling

 

„Bardzo polecam współpracę z Justyną!

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną

info@justynadabska.pl

tel. 693-170-602