fbpx
+48 693 170 602 info@justynadabska.pl

Podcasty to świetna forma wykorzystania czasu kiedy nasze oczy lub ręce są skupione na czymś innym. Gdy prowadzimy samochód, sprzątamy, ćwiczymy na siłowni, biegamy czy nawet pracujemy. Ten czas warto spożytkować i zająć naszą głowę interesującymi nas tematami. Podcasty to również świetny sposób na poszerzenie naszych horyzontów i wiedzy na interesujące nas tematy.

Dzisiaj przedstawię wam listę moich 7 ulubionych podcastów o tematyce okołobiznesowej.

Myślę, że w każdym z nich odnajdziecie coś, co pomoże Wam prowadzić swój biznes i go rozwinąć.

Mała Wielka Firma

To podcast Marka Jankowskiego, który od ponad 13 lat poszerza wiedzę przedsiębiorców w każdej niemal dziedzinie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Marketing – jest. Social media – są. Obsługa klienta, zarządzanie czasem, psychologia biznesu – oczywiście. Jest tego dużo więcej, dlatego naprawdę warto zagłębić się w bibliotekę tematów. A ta jest naprawdę imponująca. Do tej pory powstało ponad 400 odcinków a w nich ciekawi goście i jeszcze ciekawsze tematy. Polecam z czystym sercem!

Liczy się wynik

Bartek Popiel to specjalista od skutecznych kampanii sprzedażowych. Pomaga wycisnąć z biznesu maksimum możliwości i robi to świetnie. Jego sposób przekazywania wiedzy jest znakomity, co udowadnia, prowadząc liczne szkolenia i warsztaty dla przedsiębiorców. Co więcej, Bartek w swoim podcaście dzieli się ze słuchaczami wieloma praktycznymi wskazówkami, cennymi radami i nieoczywistymi technikami. Są one niezmiernie pomocne w promocji i sprzedaży produktów online. 

Konkretna w biznesie

To świeże spojrzenie na kobiecy biznes. Kasia Borkowska i Monika Wrona to dziewczyny z misją! Uczą Polki jak wyjść z kompleksów, by z podniesioną głową i uśmiechem na twarzy iść po swój sukces. Pomagają przezwyciężyć mylne przekonania, że dobry produkt potrafi sam się sprzedać. Ich misją jest pomoc kobietom w odniesieniu sukcesu i spełnieniu się w roli przedsiębiorczyni.

Fajnie na swoim

Jacek Kłosiński w swoim podcaście chce nam pokazać jak się spełniać w swoim biznesie. Opowiada o tym, jak będąc na swoim robić ciekawe rzeczy, spełniać się zawodowo a przy tym nieźle zarabiać i mieć dużo swobody. Droga do tego może nie jest łatwa ani prosta, ale warta przejścia. Co więcej, do podcastów dołączone są PDF ze wskazówkami, które pomogą nam w prowadzeniu i rozwoju naszego biznesu.

Konkretnie o marketingu

W tym podcaście Artura Jabłońskiego odnajdziesz same konkrety. Tak jak obiecuje sam tytuł. Jeśli chcesz usprawnić swoje działania marketingowe i zwiększyć ich skuteczność zachęcam do słuchania. Autor dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą związaną z kampaniami reklamowymi, social mediami czy content marketingiem. Znajdziesz tutaj również wywiady z ekspertami, przeróżne porady i propozycje ciekawych książek marketingowych.

Zacznij od dzisiaj!

Ewelina Mierzwińska uczy zapracowane kobiety jak zachować zdrowy balans między prowadzeniem biznesu a szczęśliwym życiem rodzinnym. To masa cennych porad zarówno w odniesieniu do działań biznesowych, jak i wspierających przedsiębiorcze mamy. Ewelina jest coachem i business woman, ale także jest mamą, dlatego wie, o czym mówi.

Pani swojego czasu od kuchni

To podcast Oli Budzyńskiej – Pani Swojego Czasu, która od podszewki pokazuje jak budować i rozwijać swój biznes online. W jaki sposób budować zaangażowaną społeczność, prowadzić webinary dla tysięcy osób, organizować kursy online i sprzedawać swoje produkty. A wszystko to przedstawione jest w sposób prosty, konkretny i szczegółowy na przykładzie swojej marki. A trzeba przyznać, że osiągnęła ogromny sukces.

Wiem, że podcasty zyskują coraz większą rzeszę fanów, a co za tym idzie zwiększa się ilość podcasterów. Może masz takich, o których nie słyszałam. Jestem bardzo ciekawa, kogo Ty lubisz słuchać.