+48 693 170 602 info@justynadabska.pl
Zaznacz stronę

Gdy pracujesz zdalnie, jako Wirtualna Asystentka jasne jest, że w dokładny sposób musisz ten czas pracy zmierzyć. Na rynku oczywiście jest masa aplikacji, które to umożliwiają, jest więc w czym wybierać. Ja jednak od początku korzystałam z jednej i przy niej pozostałam.

Postanowiłam o niej napisać, ponieważ mimo wszystko jestem zachwycona i pewnie wiele innych apek ma te same funkcje, jednak skoro coś jest dobre, to po co to zmieniać 🙂

WorkTime

WorkTime polecono mi w czasie kursu i przyznaję, że od tamtej pory, czyli już od ponad roku, to właśnie z tej aplikacji korzystam. Dla polecanych usług czy też produktów podchodzę z największym zaufaniem. Dobrze jest znać czyjąś opinię i choć troszkę się nią sugerować.

Opinie o produkcie

To sprawa, na którą prawie zawsze zwracam uwagę przed zakupem. Jeśli już mam wydać pieniądze, to lepiej na sprawdzony produkt prawda?

Tak też było właśnie z WT. Skoro jest sprawdzony, stworzony z myślą o pracy Wirtualnej Asystentki to dlaczego z niego nie? W ten sposób oszczędzam czas, nie musząc testować, szukać, sprawdzać innych możliwości. 

Sprawdzony

Nie wahałam się, nie szukałam alternatyw, po prostu zaczęłam korzystać. Rewelacyjne jest to, że WorkTime oferuje 14-dniowy okres próbny. Mogłam aplikację sprawdzić, przejrzeć jej możliwości i funkcje. Tych natomiast jest całkiem sporo. 

Plus, ogromny plus za to, że to nasza rodzima polska firma stworzyła aplikację. Nic nie mam oczywiście do zagranicznych 🙂 Jednak polskie wsparcie to ogromny plus. A jak przy temacie supportu jesteśmy, to jest chyba najlepszy. Przynajmniej najlepsza pomoc, jaką do tej pory udało mi się spotkać, biorąc pod lupę wiele innych platform.

Funkcje

Poza oczywistą funkcją WT, jaką jest mierzenie czasu pracy, w aplikacji możemy wygenerować raport, wystawić fakturę i wiele innych. Aplikacja jest przejrzysta, intuicyjna i niesamowicie wygodna w użytkowaniu. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić 🙂 

A nie wykorzystuję pełnego potencjału WT. Do zaoferowania ma zdecydowanie więcej i tu najlepiej sprawdzi się… testowanie. A to proste przy darmowym okresie próbnym. Warto wykorzystać go w pełni. 

Opłata

Tak, aplikacja jest płatna, ale nie jest to zawrotna kwota i warta jest każdej wydanej złotówki.
Opłata miesięczna lub roczna, do wyboru. Jeśli korzystasz z miesięcznej subskrypcji, nie zapomnisz zapłacić za dostęp – dostaniesz kilka maili z “przypominajką”.

Podsumowując

Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, że nie testuję innych rozwiązań. Nie czuję takiej potrzeby. Przecież, gdy coś nam w pełni wystarczy to, po co komplikować? Przynajmniej takie mam odczucie w kwestii aplikacji WorkTime. No i jedna ważna rzecz. Mianowicie nie wiem, czy istnieje na rynku inna aplikacja stworzona specjalnie dla Wirtualnych Asystentek? Ta na pewno jest specjalnie… dla mnie, dla nas 🙂 No i nie, nie jest to tekst sponsorowany, wbrew temu, co można pomyśleć. Uznałam jednak, że jest to jedna z aplikacji, na które warto zwrócić uwagę.